Priatelia, prinášame pre Vás "Dunčov vernostný program", za každý Váš nákup získajte body, ktoré neskôr môžete zameniť za zľavový kupón.

Bohemia Pet Food

Návrat k českým koreňom

Prirodzená strava psov, to je cieľ rýdzo českých receptúr Bohemia Pet Food. Skutočné suroviny, ktoré môžete vidieť, cítiť a ochutnať.

Krmivá sú totiž negranulované, suroviny sú miešané. Všetky ingrediencie sa navyše môžu chváliť českou nálepkou. Ponúkame aj superprémiove maškrty Bohemia Pet Food v podobe rôznych druhov exkluzívneho sušeného mäsa z českých lesov a chovov, ako je morka, daniel, muflón, srnec alebo napríklad hovädzie. Sortiment uzatvárajú kvalitné mäsové konzervy pre psov, ktoré sa môžu pochváliť označením "single proteín". To znamená, že obsahujú iba jeden druh bielkoviny - 70% unikátnych druhov mäsa. Ďalej je v ich zložení už len zeleninový vývar a za studena lisovaný ľanový olej.

"Značka sa vracia ku skutočným koreňom vo výžive psov."

V čase, keď je trh presýtený granulovaným krmivom, svitá zákazníkom, ktorí chcú tradičné čistý produkt, nádej v podobe Bohemia Pet Food. Značka sa inšpiruje starou školou chovateľov, ktorí v histórii nemali možnosť na trhu zohnať kompletné granulované krmivá, a kŕmné dávky si každý zostavoval sám z dostupných regionálnych surovín. Pre nás je výzvou a potešením tieto staré recepty znovu objavovať a ponúknuť Vám ich v receptúrach Bohemia Pet Food.

Kompletné krmivo pre psov Bohemia Pet Food je vhodné pre všetkých psov vo všetkých vekových fázach. Každé balenie garantovaný optimálny pomer nutričných látok podľa noriem FEDIAF. Ako jediní výrobcovia máme schválenú výrobu kompletného krmiva pre psov a mačky od Ústredného kontrolného a skúšobného ústavu poľnohospodárskeho ČR a vyrábame kompletne bez pridaných umelých doplnkov.

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre