Priatelia, prinášame pre Vás "Dunčov vernostný program", za každý Váš nákup získajte body, ktoré neskôr môžete zameniť za zľavový kupón.

Vitajte v obchode "u Dunča".

S myšlienkou otvoriť náš vlastný e-shop sme prišli po tom, ako sme si adoptovali z útulku nášho nového člena rodiny, ktorý sa tak následne stal aj tvárou nášho obchodu. Pretože ponúknuť jemu, ale samozrejme aj Vašim miláčikom tú najlepšiu stravu je pre nás samozrejmosťou a tým najdôležitejším od prvého dňa. Preto v našej ponuke nájdete len skutočne poctivé a kvalitné krmivá a to za dostupné ceny.

Dunco_kolaz.png

My "u Dunča" chápeme, že Váš psík je súčasťou rodiny, pretože ho tiež tak vnímame. Váš chlpatý kamoš Vám však nemôže vždy oznámiť svoje potreby, najmä pokiaľ ide o stravu. Ale nebojte sa, to je situácia, kde sa snažíme pomôcť my. Náš obchod (predovšetkým) s krmivami, poskytuje všetko, čo by si Váš psík vypýtal. Od prvotriednych suchých a mokrých krmív, pamlskov a doplnkov stravy až po vodítka, obojky, pelechy a hračky,  sa náš obchod snaží poskytnúť všetko, čo potrebujete pre šťastného a zdravého štvornohého priateľa. Náš sortiment nieje možno taký široký, ale o to sa ani nesnažíme, pokúšame sa totiž vyberať produkty skutočne kvalitné, aby boli spokojní naši štvornohí ale aj dvojnohí zákazníci.