Priatelia, prinášame pre Vás "Dunčov vernostný program", za každý Váš nákup získajte body, ktoré neskôr môžete zameniť za zľavový kupón.

Bodreek Rovina so slivkou 3kg (Morka, kačka & diviak)

15,80 €
S DPH

Morka, kačka & diviak so zeleninou a slivkou

Tri starostlivo skombinované zdroje mäsa poskytujú komplexnú škálu aminokyselín. Každý druh mäsa má inú nutričnú hodnotu a svoje benefity, preto je dobré ich vzájomne kombinovať. Jemné, chudé a dobre stráviteľné morčacie mäso vyvažuje o niečo ťažšie, avšak výživné a aromatické kačaciediviačie mäso. Morčacie je azda úplne najvhodnejšie mäso pre šteňatá a najaktívnejšie psy. Vyniká výbornou stráviteľnosťou a využiteľnosťou a je dva krát bohatšie na selén a zinok, ako kuracie mäso, čo je esenciálne pre správny rast a podporu imunity. Je ale chudé a má málo vnútrosvalového tuku.

Multiproteín - morka, kačica, diviak 30/20

20.png10.png100.png

Pridať produkt medzi obľúbené (0)
Váha balenia
Cena
Množstvo
Na sklade

GrafBodreekRovina.png

Je tajomstvo hájnikovho kotlíka. Inšpirovali sme sa starým tradičným hájnikovým receptom a upravili ho tak, aby čo najviac vyhovoval šteňatám a aktívnym psom. Aj hájnikov pes musí mať energiu pri strážení lúk, polí, zverníc a pasienkov. Bodreek Rovina je 100% prírodné holistické krmivo vyrobené v malom rodinnom podniku na Slovensku zo surovín od slovenských dodávateľov. Vďaka poznatkom zozbieraných od domácich chovateľov a kynológov sformovaných do Endemic Nutrition System receptúr, sme dosiahli plnú a vyváženú receptúru z troch rôznych zdrojov mäsa, kontinentálneho ovocia a zeleniny.

Tri starostlivo skombinované zdroje mäsa poskytujú komplexnú škálu aminokyselín. Každý druh mäsa má inú nutričnú hodnotu a svoje benefity, preto je dobré ich vzájomne kombinovať. Jemné, chudé a dobre stráviteľné morčacie mäso vyvažuje o niečo ťažšie, avšak výživné a aromatické kačaciediviačie mäso. Morčacie je azda úplne najvhodnejšie mäso pre šteňatá a najaktívnejšie psy. Vyniká výbornou stráviteľnosťou a využiteľnosťou a je dva krát bohatšie na selén a zinok, ako kuracie mäso, čo je esenciálne pre správny rast a podporu imunity. Je ale chudé a má málo vnútrosvalového tuku. Aj to je jeden z dôvodov na správnu kombináciu s kačacím a diviačím mäsom. Kačacie je až 3-10 krát bohatšie na esenciálne mastné kyseliny, ako je tomu u ostatných hospodárskych zvierat. Mäso diviaka, je výrazne odlišné od bravčového. Prevažujú v ňom červené svalové vlákna, je chudšie, pevnejšie a nutrične hodnotnejšie. Po spracovaní je pre psy veľmi atraktívne. . Hlavným zdrojom tukov v našich krmivách sú kvalitné živočíšne tuky obohatené o olej z ľanových semienok.

slivka.png

Svoju úlohu v krmivách Bodreek plní aj ovocie. Špeciálne zastúpenie v receptúre Rovina má slivka, ktorá nie len úžasne ladí s diviačím mäsom, ale je aj koncentrovaným zdrojom vápnika, tak dôležitého v šteňacom veku. Navyše regulujú hladinu cukru v krvi. Sušené ovocie v správnych pomeroch má viac ako 4-násobný obsah vitamínov a minerálov, ako je tomu pri čerstvom ovocí. Bohaté je hlavne na vitamín C, ktorý si síce psy dokážu z časti syntetizovať samé, avšak pri zvýšenej aktivite ho môže byť nedostatok. Je dôležitý aj pri prenose kolagénu do kĺbov, väzív a šliach. Vysoké zastúpenie ovocia, ktoré je najprirodzenejším zdrojom vitamínu C je potrebné aj preto, lebo pri tepelnom spracovaní dochádza pri vitamíne C k značným, skoro až tretinovým stratám. Sušené šípky, červená jarabina, marhuľa, čierna ríbezľa, jahody a višne nie sú len dokonalou ozdobou našich receptov, ale hlavne funkčnou potravinou a ich výber a presne zastúpené množstvo, je zámerné a cielené pre každú receptúru, podľa jej špecifikácií.

Receptúra Rovina bola navrhnutá ako krmivo vhodné pre vekové kategórie od šteňaťa, po dospelého psa. Kvôli zvýšenej hladine tukov, je menej vhodná pre seniorov. Východiskovou receptúrou by mala byť pre menšie a stredné plemená, bull plemená, ale aj všetky psy v záťaži, šteňatá a laktujúce sučky bez ohľadu na veľkosť plemena. Odporúčame ju rotovať s ostatnými receptúrami Bodreek. Je zostavená podľa požiadaviek chovateľov, s kombináciou plodnosť podporujúcich prvkov, ako je kyselina listová, vitamín E, železo a sušené ovocie, v správnych pomeroch. Vysoká stráviteľnosť, antioxidanty a nutričné hodnoty sú vhodné aj pre gravidné a dojčiace sučky, psy vo zvýšenej záťaži a služobné psy.

Určené pre:

Veľkosť plemena: všetky plemená (veľkosť granuly 7-8mm)
Vek psa: šteňatá a dospelé psy
Aktivita: vysoká záťaž, gravidita

– krmivo neobsahuje chemickú konzerváciu, dochucovadlá a farbivá, ani GMO suroviny.

– obsahuje zložky podporujúce plodnosť, zdravý vývoj šteniat (aj v maternici), kĺby, kožu, srsť a celkovú vitalitu

– receptúra kombinovateľná s BARF a kompletnými konzervami

Zloženie:

Čerstvé morčacie (29%*), sušené vykostené kačacie (20%), lúpaná ryža, celé sušené zemiaky, sušené diviačie (10%), husacia masť**, morčací tuk**, konopné prebiotikum, maslo z lieskových a vlašských orechov, olej z ľanových semienok, mrazom sušené slivky (2%), morčacie srdcia, petržlen, enzymaticky upravený hovädzí kolagén, pivovarnícke kvasnice, sušené celé hrušky, huminové látky, špenát, prebiotikum z jedlého gaštanu, maková múka, sušené celé jablká, sušené šípky, mrazom sušené marhule, mrkva, sušená celá červená jarabina, kvet ibišteka, plod pestreca mariánskeho, list čučoriedky

* hodnota uvádzaná v sušine

** konzervovaný vit.E

Analytické zložky:

Hrubý proteín 30%, hrubé oleje a tuky 20%, anorganické látky 7,5%, hrubá vláknina 2,8%, vápnik 1,7%, fosfor 1,2%, vlhkosť 8%

Doplnkové látky na kg krmiva:

Vit. A 11 200 m.j., Vit. D3 1100 m.j., Vit. E -alfatokoferol 250 mg, Vit. B1 4 mg, Vit. B2 8 mg, cholínchlorid 500 mg, niacinamid 50 mg, pantotenan vápenatý 15 mg, kyselina listová 1 mg, E1 železo (monohydrát, síran železnatý) 210 mg, zinok (oxid zinočnatý) 180 mg, E5 mangán (oxid manganatý) 64 mg, E4 meď (oxid meďnatý) 20 mg, E2 jód (jodičnan vápenatý) 3 mg, E8 selén (seleničitan sodný) 0,2 mg, glukosamín 350 mg, chondroitín 80 mg

Metabolizovateľná energia (ME):

4052 kcal/kg

Kŕmny návod:

Dennú dávku rozdeľte na min. 2 kŕmenia. Nedovoľte psovi po kŕmení behať a skákať. Zabezpečte neustály prísun k pitnej vode. Psa pravidelne vážte a upravte dávku podľa požadovanej formy. Kŕmna dávka laktujúcej suky je vyššia a jej veľkosť závisí od počtu šteniat a v takom prípade krmivo môžete ponechať v neobmedzenom množstve (ad libitum).

Skladovanie:

Krmivo skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste, zamedzte prísunu vzduchu.

Doplňujúce informácie:

Biele škvrny, alebo povlak na granuliach nie sú závadou produktu. Ide o rozpustený a znovu stuhnutý živočíšny tuk.

Orientačné dávkovanie podľa hmotnosti psa v dospelosti:

Hmotnosť psa 5kg 10kg 20kg 30kg 40kg 50kg 60kg 70kg
Denná dávka 70-130g 120-200g 190-330g 250-450g 310-550g 360-650g 400-730g 450-830g
001-003-03

Tabuľka dát

Receptúra
Bez kukurice
Receptúra
Bez pšenice
Receptúra
Čerstvé mäso
Receptúra
Holistická
Receptúra
Gluten Free / Bezgluténová
Receptúra
Natural
Receptúra
Bez sóje
Druh mäsa
Kačka
Druh mäsa
Morka
Druh mäsa
Diviak
Veľkosť plemena
Small / Malé plemená
Veľkosť plemena
Medium / Stredné plemená
Veľkosť plemena
Large Breed / Veľké plemená
Vek
Puppy/Šteňa
Vek
Adult/Dospelý
Neobsahuje druh mäsa
Kura
Neobsahuje druh mäsa
Hovädzie
Neobsahuje druh mäsa
Jahňa

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Bodreek Rovina so slivkou...

15,80 €