Priatelia, prinášame pre Vás "Dunčov vernostný program", za každý Váš nákup získajte body, ktoré neskôr môžete zameniť za zľavový kupón.

Taste of the Wild Southwest Canyon (Hovädzie & Diviak)

2,00 €
S DPH

Hovädzie, jahňa a diviak v omáčke


Taste of the Wild - Southwest Canyon Canine je vysoko kvalitné vlhké krmivo pre dospelých psov, vhodné i pre citlivých psov s alergiami. Neobsahuje žiadne obilie a tým nadväzuje na prirodzenú a pôvodnú stravu psa. Chuť zmesi rôznych živočíšnych bielkovín tvorí optimálny pomer aminokyselín. Hovädzie mäso je obzvlašť dobre stráviteľný zdroj proteínov, ktoré sa starajú o výnimočnú chuť. Obsiahnutý olej z ľanových semienok dodáva hodnotné omega 3 mastné kyseliny, ktoré vykazujú veľké množstvo zdraviu prospešných vlastností. Vysoký obsah prírodných antioxidantov podporuje silný imunitný systém a ponúka ochranu buniek pred voľnými radikálmi.

Pridať produkt medzi obľúbené (0)
Váha balenia
Cena
Množstvo
Na sklade

Taste of the Wild - Southwest Canyon Canine je vysoko kvalitné vlhké krmivo pre dospelých psov, vhodné i pre citlivých psov s alergiami. Neobsahuje žiadne obilie a tým nadväzuje na prirodzenú a pôvodnú stravu psa. Chuť zmesi rôznych živočíšnych bielkovín tvorí optimálny pomer aminokyselín. Hovädzie mäso je obzvlašť dobre stráviteľný zdroj proteínov, ktoré sa starajú o výnimočnú chuť. Obsiahnutý olej z ľanových semienok dodáva hodnotné omega 3 mastné kyseliny, ktoré vykazujú veľké množstvo zdraviu prospešných vlastností. Vysoký obsah prírodných antioxidantov podporuje silný imunitný systém a ponúka ochranu buniek pred voľnými radikálmi. Ovocie a zelenina dodáva dôležité balastné látky a rastlinné látky, ktoré sa starajú spolu s viacerými funkčnými látkami o harmonické trávenie a zdravie Vášho psa.

TastebannerSalmon.png

 • BeefLambWildBoar.png

  Unikátna zmes proteínov

  Výdatná zmes hovädzieho a jahňacieho proteínu, vajec a diviaka, poskytuje kompletnú bielkovinovú výživu s bohatou mäsovou chuťou.

 • SpeciesSpecificProbiotics.png

  Druhovo-špecifické probiotiká

  Zdravý tráviaci a imunitný systém je nevyhnutný pre celkové zdravie vášho domáceho miláčika. Naše proprietárne probiotiká K9 sú vyvinuté špeciálne pre psov a sú pridávané po procese varenia, aby sa zabezpečila ich životaschopnosť. Každé kilo krmiva Taste of the Wild poskytuje okolo 36 miliónov živých, aktívnych kultúr, ktoré pomáhajú podporovať zdravý tráviaci a imunitný systém.

 • All-Life-Stages-Nutrition.png

  Vhodé pre psy každého veku

  Krmivá Taste of the Wild pre psy spĺňa výživové profily AAFCO (Association of American Feed Control Officials) pre psy vo všetkých fázach života.

 • Vegetables-Legumes-Fruits.png

  Zelenina, strukoviny a ovocie

  Skutočná zelenina, strukoviny a ovocie, vrátane sladkých zemiakov, hrachu, paradajok, čučoriedok, malín a ďalších dodávajú vitamíny, minerály, silné antioxidanty a vlákninu, ktoré pomáhajú podporovať celkový dobrý zdravotný stav a pohodu. A chutia skvele.

 • Grain-Free.png

  Bez obilnín

  Všetko krmivo Taste of the Wild poskytuje vášmu psovi úplnú výživu bez použitia obilia, pre optimálne zdravie a vitalitu.

 • Antioxidants.png

  Antioxidanty

  Antioxidanty chránia telo vášho domáceho miláčika pred poškodením voľnými radikálmi. Ovocie, zelenina a strukoviny poskytujú prírodné antioxidanty a zaručené hladiny zinku, vitamín E a selén pomáhajú podporiť optimálne bunkové zdravie.

Zloženie:

Hovädzie mäso, hovädzí vývar, sušené vaječné bielka, slnečnicový olej, prírodnác chuť, diviak, jahňacie mäso, zemiakový škrob, cícer, hrach, uhličitan vápenatý, guarová guma, ľanový olej, tripolyfosforečnan sodný, soľ, dextróza, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, maliny, čučoriedky, rajčiny, sušený koreň čakanky, železo proteinát, zinok proteinát, vitamín E, meď proteinát, mangán proteinát, riboflavin, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, tiamín mononitrát, niacín, pantothenát vápenatý, vitamín A, vitamín B12, jodid draselný, biotín, vitamín D3.

Záruka živín:

Taste of the Wild - Wild Southwest Canyon Canine krmivo pre psov spĺňa nutričný profil AAFCO (Association of American Feed Control Officials).

Krmivo je určené pre psov menších plemien a každého veku.

Analytické zložky:

Bielkovina 8.25 %
Surový tuk 5.0 %
Vláknina 1.0 %
Vlhkosť 82.0 %

Doplnkové látky (na kg)

Vitamín A 3.000 IU/kg
Vitamín D3 420 IU/kg
Vitamín E 40 IU/kg
Vitamín B-Komplex 26,3 mg/kg
Sulfát zinku 107,14 mg/kg
Sulfát mangánu 11,72 mg/kg
Seleničitan sodný 0,82 mg/kg
Jód vápenatý 0,6 mg/kg

Dávkovanie

Váha psa Konzervy na deň
1 - 5,5 kg 1/2 - 1 ⅓
5,5 - 11,5 kg 1 ⅓ - 2
12 - 22,5 kg 2 - 3 ¼
23 - 45,5 kg 3 ¼ - 6

Energetická hodnota

924 kcal/kg

16 položky

Tabuľka dát

Receptúra
Natural
Receptúra
Bez sóje
Receptúra
Bez kukurice
Receptúra
Bez pšenice
Receptúra
Premium
Receptúra
Grain Free / Bez obilnín
Receptúra
Gluten Free / Bezgluténová
Druh mäsa
Hovädzie
Druh mäsa
Jahňa
Druh mäsa
Diviak
Veľkosť plemena
Small / Malé plemená
Veľkosť plemena
Medium / Stredné plemená
Veľkosť plemena
Large Breed / Veľké plemená
Vek
Puppy/Šteňa
Vek
Adult/Dospelý
Vek
Senior

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Taste of the Wild Southwest...

2,00 €