Priatelia, prinášame pre Vás "Dunčov vernostný program", za každý Váš nákup získajte body, ktoré neskôr môžete zameniť za zľavový kupón.

Kniha Sprievodca výživou psov

16,90 €
S DPH

Autori prinášajú odpovede na všetky najzaujímavejšie a najdôležitejšie otázky, a zároveň rozptyľujú najčastejšie mýty o výžive psov.

Pridať produkt medzi obľúbené (0)
Množstvo
Na sklade

Nástupom diét presne určených pre šteňatá, dospelé psy, či dokonca určité plemená, sa začala vytrácať ochota majiteľov psov premýšľať o kŕmení ich zvieracích členov rodiny. Následkom toho po niekoľkých desaťročiach vzniklo akési vákuum v oblasti odbornej literatúry na Slovensku k danej téme. Informácie bolo časom možné čerpať iba od výrobcov krmív, z literatúry o kŕmení čerstvou stravou, alebo v internetovom priestore. Chýbala ale publikácia, ktorá by mapovala výživu psov ako celok.

Autori prinášajú odpovede na všetky najzaujímavejšie a najdôležitejšie otázky, a zároveň rozptyľujú najčastejšie mýty o výžive psov. Dozviete sa, aké sú rozdiely vo výžive domestikovaných psov a voľne žijúcich psovitých šeliem, a čo ich spôsobilo, aké sú benefity a nevýhody jednotlivých modelov kŕmenia, ako čítať zloženia krmív, či pristupovať k výžive v jednotlivých fázach života psa. Kniha by nebola kompletná ani bez kapitoly o prepojení výživy na niektoré ochorenia psov. Viac ako 150 nových výskumov z celého sveta, ale aj tradičných a vekom overených literárnych prameňov, bolo zhrnutých do jednej ucelenej publikácie, ktorá si vzala za cieľ naučiť psíčkarov znovu premýšľať o kŕmení a výžive.

Autori: Lukáš Michalička a Mária Michaličková

Vydal: Garmond Nitra

Vydanie: prvé, Nitra 2021

ISBN: 978-80-89703-91-3

Jazyk: Slovenský

Originál: Slovenský

Počet strán: 190

Formát: A5

Väzba: pevná

Náklad: 600ks

001-999-01
86 položky

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Kniha Sprievodca výživou psov

16,90 €