Priatelia, prinášame pre Vás "Dunčov vernostný program", za každý Váš nákup získajte body, ktoré neskôr môžete zameniť za zľavový kupón.

Taste of the Wild Pacific Stream (Losos)

2,00 €
S DPH

Losos v omáčke


Taste of the Wild - Pacific Stream Canine je vysoko kvalitné vlhké krmivo pre dospelé psy, vhodné aj pre citlivé psy s alergiami. Neobsahuje žiadne obilie a tým naväzuje na prirodzenú a pôvodnú stravu psa. Chuť zmesí rôznych živočíšnych bielkovín tvorí optimálny pomer aminokyselín. Pacific Stream Canine je vyrobené z čerstvého lososa a morských rýb. Tieto ryby poskytujú cenný zdroj prírodných omega-3 mastných kyselín, ktoré majú vysoký podiel na podpore zdravia a imunity. Zároveň sú veľmi ľahko stráviteľné. Ovocie a zelenina poskytujú dôležitú vlákninu a zaišťujú tak harmonické zažívanie a pohodu Vášho psa.

Pridať produkt medzi obľúbené (0)
Váha balenia
Cena
Množstvo
Na sklade

Taste of the Wild - Pacific Stream Canine je vysoko kvalitné vlhké krmivo pre dospelé psy, vhodné aj pre citlivé psy s alergiami. Neobsahuje žiadne obilie a tým naväzuje na prirodzenú a pôvodnú stravu psa. Chuť zmesí rôznych živočíšnych bielkovín tvorí optimálny pomer aminokyselín. Pacific Stream Canine je vyrobené z čerstvého lososa a morských rýb. Tieto ryby poskytujú cenný zdroj prírodných omega-3 mastných kyselín, ktoré majú vysoký podiel na podpore zdravia a imunity. Zároveň sú veľmi ľahko stráviteľné. Ovocie a zelenina poskytujú dôležitú vlákninu a zaisťujú tak harmonické zažívanie a pohodu Vášho psa.

TastebannerSalmon.png

 • SustainablySourcedSalmon.png

  Losos z trvalo udržateľných zdrojov

  Losos, číslo jedna v tomto zložení, poskytuje vysoko kvalitné bielkoviny a omega mastné kyseliny pre zdravie pokožky a srsti. Na podporu trvalo udržateľného rybolovu používame zmes voľne žijúcich a lososov chovaných na farme.

 • SpeciesSpecificProbiotics.png

  Druhovo-špecifické probiotiká

  Zdravý tráviaci a imunitný systém je nevyhnutný pre celkové zdravie vášho domáceho miláčika. Naše proprietárne probiotiká K9 sú vyvinuté špeciálne pre psov a sú pridávané po procese varenia, aby sa zabezpečila ich životaschopnosť. Každé kilo krmiva Taste of the Wild poskytuje okolo 36 miliónov živých, aktívnych kultúr, ktoré pomáhajú podporovať zdravý tráviaci a imunitný systém.

 • All-Life-Stages-Nutrition.png

  Vhodé pre psy každého veku

  Krmivá Taste of the Wild pre psy spĺňa výživové profily AAFCO (Association of American Feed Control Officials) pre psy vo všetkých fázach života.

 • Vegetables-Legumes-Fruits.png

  Zelenina, strukoviny a ovocie

  Skutočná zelenina, strukoviny a ovocie, vrátane sladkých zemiakov, hrachu, paradajok, čučoriedok, malín a ďalších dodávajú vitamíny, minerály, silné antioxidanty a vlákninu, ktoré pomáhajú podporovať celkový dobrý zdravotný stav a pohodu. A chutia skvele.

 • Grain-Free.png

  Bez obilnín

  Všetko krmivo Taste of the Wild poskytuje vášmu psovi úplnú výživu bez použitia obilia, pre optimálne zdravie a vitalitu.

 • Antioxidants.png

  Antioxidanty

  Antioxidanty chránia telo vášho domáceho miláčika pred poškodením voľnými radikálmi. Ovocie, zelenina a strukoviny poskytujú prírodné antioxidanty a zaručené hladiny zinku, vitamín E a selén pomáhajú podporiť optimálne bunkové zdravie.

Zloženie:

Losos, rybí vývar, voda, vajce, hrach, prírodná aróma, zemiakový škrob, uhličitan vápenatý, sladké zemiaky, zemiaky, ryby z oceánu, údený losos, guarová guma, soľ, tripolyfosforečnan sodný, chlorid draselný, extrakt z juky, fosforečnan vápenatý, cholin chlorid, sušené korienky čakanky, rajčiny, čučoriedky, maliny, železo proteinát, zinok proteinát, vitamín E, meď proteinát, mangán proteinát, riboflavin, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, tiamín, vitamín A, vitamín B12, jodid draselný, biotín, vitamín D3.

Záruka živín:

Taste of the Wild - Wild Pacific Stream Canine krmivo pre psov spĺňa nutričný profil AAFCO (Association of American Feed Control Officials).

Krmivo je určené pre psov menších plemien a každého veku.

Analytické zložky:

Bielkovina 7.5 %
Surový tuk 3.5 %
Vláknina 1.0 %
Vlhkosť 82.0 %

Doplnkové látky (na kg)

Vitamín A 3.000 IU/kg
Vitamín D3 420 IU/kg
Vitamín E 40 IU/kg
Vitamín B-Komplex 26,3 mg/kg
Sulfát zinku 107,14 mg/kg
Sulfát mangánu 11,72 mg/kg
Seleničitan sodný 0,82 mg/kg
Jód vápenatý 0,6 mg/kg

Dávkovanie

Váha psa Konzervy na deň
1 - 5,5 kg 1/2 - 1 ⅓
5,5 - 11,5 kg 1 ⅓ - 2
12 - 22,5 kg 2 - 3 ¼
23 - 45,5 kg 3 ¼ - 6

Energetická hodnota

924 kcal/kg

17 položky

Tabuľka dát

Receptúra
Gluten Free / Bezgluténová
Receptúra
Natural
Receptúra
Bez sóje
Receptúra
Bez kukurice
Receptúra
Bez pšenice
Receptúra
Premium
Receptúra
Grain Free / Bez obilnín
Druh mäsa
Losos
Druh mäsa
Ryba
Veľkosť plemena
Small / Malé plemená
Veľkosť plemena
Medium / Stredné plemená
Veľkosť plemena
Large Breed / Veľké plemená
Vek
Puppy/Šteňa
Vek
Adult/Dospelý
Vek
Senior

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Taste of the Wild Pacific...

2,00 €